Esmu dzimis 1942. gada 12. oktobrī Rīgā kristīgā ģimenē. Vectēvs Miķelis Hiršs (1884–1967) bija Bauskas baptistu draudzes sludinātājs, tēvs Arvīds Hiršs (1918–1987) – diriģents Bauskas draudzē, Rīgas Āgenskalna draudzē, kādu laiku arī Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskajā draudzē.

Tēvs absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu, strādājis kombinātā „Māksla” par mākslinieku – interjeristu.

Māte – Olga Hirša, dz. Griņuka, (1918–2011) bija profesionāla šuvēja, bet vīra sliktās veselības dēļ algotu darbu nav strādājusi.

Ģimenē biju vienīgais bērns. Vecāki tajā laikā bija aktīvi Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes locekļi, un tāpēc jau no agras bērnības iepazinu draudzes dzīvi. 14 gadu vecumā savu dzīvi nodevu Jēzum Kristum, bet padomju laiku likumi neļāva šādā vecumā tikt kristītam un oficiāli pievienoties draudzei. Tikai 1975. gadā 33 gadu vecumā jau pēc obligātā kara dienesta padomju armijā tiku kristīts (māc. Arvīds Vasks), un pievienojos Rīgas Mateja baptistu draudzei, kur sākas mana garīgā darbība.