+Kopš 1987. gada, kad es pirmo reizi izbraucu ārpus bij. Padomju Savienības robežām, ārzemēs esmu bijis jau 110 reizes.

Kopš 1999. gada, kad saņēmu autovadītāja tiesības, ar savu auto esam bijuši ārpus Latvijas 36 reizes.

Kopā esmu bijis 60 pasaules valstīs. To skaitā ir arī tādas kā Izraēla, Brazīlija, Bolīvija, Argentīna, Meksika, Taizeme, Mjanma, Maroka, Tunisija, Islande u.c.

To uzskatu par lielu un nepelnītu Dieva dāvanu man. Es varu Viņam tikai pateikties par to. Kad atgriezos no sava pirmā ārzemju ceļojuma (1987), es teicu Dievam: „Paldies Tev, Kungs, par šo brīnišķīgo, vienreizējo iespēju.” Es nevarēju nemaz iedomāties, ka Viņš dos vēl un vēl, atkal un atkal, ka Viņa dāvana būs tik liela.

No braucieniem ar auto vislielāko iespaidu uz mani atstājis ceļojums 2005. gadā kopā ar Dzintru un Sigitu pa Eiropu cauri 13 valstīm līdz Portugālei. Piecās nedēļās nobraucu 12 000 km, un visi ieguvām milzum daudz iespaidu. Toreiz gan biju 10 gadus jaunāks. Bet arī braucienu pa Franciju (2011) un Itāliju (2013) es pieskaitu pie lielajiem ceļojumiem. Man ir jautājuši, vai es nepiekūstu, braucot tik lielus attālumus. Man ir jāsaka, ka auto vadīšana man joprojām sagādā lielu prieku un ir lieliska atslodze smadzenēm. Pat agrāk nepatīkamo braucienu cauri Polijai tagad mēs abi izjūtam kā vienu brīnišķīgu dienu, kad tālu prom no ikdienas pienākumiem vienkārši varam būt abi kopā pavisam jaunos apstākļos. Tālākie plāni arī šajā jomā jau ir sastādīti. To realizācija ir Dieva rokās.